Vi søker instruktør

Vi søker vikar med mulighet for faste timer

Hvilken energi og opplevelse ønsker du å sitte igjen med etter en gruppetime? Glad? Full av energi? Mestringsfølelse? Lyst til å delta igjen? Selvfølgelig alle på en gang! Dette er det vi ønsker at våre medlemmer skal oppleve når de kommer til oss og er akkurat det vi ønsker at du skal levere på.

Vi ser etter deg som kan skape den uforglemmelige opplevelsen som kombinerer god trening, masse energi og mye glede.

Som gruppetreningsinstruktør spiller du en viktig rolle i våre medlemmers treningsopplevelse. Kan du motivere til en aktiv livsstil, formidle treningsglede, og ser våre medlemmers ulike behov? Ja? Da er du den vi ser etter.

Har du erfaring eller har du en drøm om å bli instruktør?

Send din søknad til guro@myrens.no

Del gjerne:

Flere artikler

Verv venner og tren gratis

Du får én mnd gratis trening for hver venn du verver

Ungdomstrening 11 – 14 år

Ungdomstrening oppstart 10. januar

Vi søker personlig trener

Er du vår nye personlig trener?

5 tips for deg som er ny på treningssenter

Ønsker du å begynne på treningssenter, men du aner ikke hvor du skal starte?